מוצר השנה - Voted Product of the Year

מוצר השנה

המותג
מוצר השנה

תחרות מוצר השנה נוסדה בפריז בשנת 1987 והתפתחה במהירות ברחבי העולם. התחרות מבוססת על בחירה אמיתית של הצרכנים, ומגובה בבדיקה של מכון מחקר בלתי תלוי. התחרות נערכת מדי שנה ב-5 יבשות שונות ובלמעלה מ-40 מדינות. היא בעלת השפעה על כ-4.5 מיליארד צרכנים.

מטרת התחרות לזהות את המוצרים והשירותים החדשניים ביותר בתחומם. בדיקת המוצרים מתבצעת על פי מתודולוגיית מחקר אחידה ומהימנה ומעניקה לזוכים את הזכות להשתמש בכלי שיווקי עוצמתי ומוערך ביותר – תו (לוגו) “מוצר השנה”, פרס הצרכנים הגדול והמשפיע בעולם בתחום מוצרי הצריכה.

לאתר מוצר השנה העולמי   www.poyworldwide.com

מוצר השנה ישראל

חברת “מוצר השנה ישראל” בע”מ, Poy Israel LTD   היא בעלת הרישיון והסמל המסחרי של “מוצר השנה” בישראל. החברה פועלת בישראל והיא הישות הבלעדית שהוסמכה כחוק לרישיון הלוגו.

מר פיליפ גלדר, מנכ”ל חברת “מוצר השנה” העולמי, מוביל את הקבוצה החדשה בפעילותה בארץ ומסייע לקידום היזמות והחדשנות של השוק המקומי.

משנת 2004 חברת מוצר השנה בישראל מתגמלת מידי שנה מוצרים חדשניים בשוק הישראלי, בהתאם להצבעת הצרכנים. הדבר נעשה בעזרת הלוגו האדום המפורסם של חברת מוצר השנה. הצוות החדש בארץ מקדם את פרס מוצר השנה, מיישם שיטות מחקר עולמיות ובוחן את החדשנות של מועמדי הפרס:

  • בחינה אמיתית ומעמיקה של חברה חיצונית לסקר צרכנים מקיף, מהימן ובלתי תלוי. לשם כך נבחרה השנה חברת נילסן. נילסן היא אחת החברות לסקרי שוק והמחקר הגדולות בעולם.
  • הגברת המודעות לאמינותו ואיכותו של התו בקרב הצרכנים בפרסומים ובנקודות המכירה.
  • מטרתנו לערוך את סקר הצרכנים הגדול ביותר בנושא חדשנות מוצרים על פי הקטגוריות השונות. מעל ל-5,000 צרכנים יצביעו ויבחרו במוצר החדשני ביותר בכל אחת מהקטגוריות.
  • 100%  מהמוצרים המשתתפים בתחרות ייבחנו בבדיקת צרכנים. הבדיקה תקנה לסקר את האמינות המסורתית שלה הוא זוכה במשך שנים רבות.
  • המוצרים הנסקרים בכל קטגוריה ייצגו נאמנה את הקטגוריה על פי מדדי הצריכה הנבחנים.
  • קביעת נתח השוק, והייצוג הכולל של המוצרים, ייעשה בהתאם לקריטריונים של התחרות ובהסכמה של חברת נילסן.
  • מתחת ללוגו של מוצר השנה המוצרים הזוכים יוכלו להציג את דירוג שביעות הרצון של הצרכנים, ערובה לאיכות המוצר.
  • הצגת הלוגו החדש של “מוצר השנה” ישראל
  • החברות הזוכות יוכלו ליהנות מעסקת שותפות קמעונאית וחבילת מדיה עבור המוצרים הזוכים.

חברת מוצר השנה העולמית תתמוך בבעל הרישיון הרשמי הישראלי החדש, תתרום לצמיחה נוספת של מותג החדשנות בישראל ותצטרף לפרויקטים עתידיים בתחום.

חברת מוצר השנה נוסדה ב-1987 ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. החברה פועלת במשותף בכל נציגויותיה:

הצרכנים והמלצותיהם הם העומדים בראש סדר העדיפויות של חברת מוצר השנה. בסקר נשמרים סטנדרטים אתיים גבוהים. ישראל מחויבת לגישה המובילה את המיזם  Voted Product Of The Year Award ולאמונה שיש להפוך חדשנות להצלחה עסקית.